Топ тенисистка се напи като казак, изнасят е на ръце

4706

Полската тенисистка Урсула Радванска се прочу по цял свят. Тя се напи като талпа и дори се наложи да бъде изнасяна на ръце от заведение във Варшава.

94-ата в света полякиня посети рождения ден на Дейвид Целт, който е приятел на сестра й Агниешка. Тя също си пийна добре, но не до безпаметност.

24-годишната Урсула комбинирала водка и шампанско на купона в нощен клуб, който се държи от агента на Роберт Левандовски. След като изтрезняла тя дори се похвали с изпълнението.

"Чувствам се супер. Толкова много хора почнаха да се интересуват дали съм жива и добре. Никога не съм получавал подобно внимание. Малко радост и хоп - всички първи страници са твои", написа Ула в мрежата.

Източник: в. "Стандарт“

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!