"Головата машина“ на Левски аут за Ботев
Нападателят на Левски Умар Диаби ще бъде извън игра до края на годината, съобщиха от клуба. Диаби получи мускулно разтежение във вчерашния мач срещу Берое, загубен с 0:1. Очаква се нападателят да бъде готов за зимната подготовка на "сините" през януари.
След контузията му Стойчо Стоев закъса още по-сериозно в нападение. За предстоящия в събота мач с Ботев спецът разполага само с Линел Китамбала и Илия Димитров. Първият се включи и снощи като резерва, но отново разочарова, докато юношата играе доста рядко.