Един от най-големите откриватели и създатели на таланти Митко Джоров, е твърде вероятно да оглави ДЮШ на Локомотив, твърди "7 дни спорт". 
През тази седмица специалистът напусна Берое, където бе директор на академията на клуба от Стара Загора. Джоров вече се е разминавал с поемането на ДЮШ на "черно-белите". 
По информация на "7 дни спорт", преди от "Лаута" да се обърнат към пловдивския специалист, Христо Крушарски е имал желание да привлече португалец или сърбин на тази длъжност. 
В последните дни под тепетата плъзна и информацията, че Митко Джоров може да смени Николай Киров-Белия като директор на академията на Ботев.