Феновете на Берое потрошиха сектора за гости в Коматево
Сектора за гостуващи агитки на базата на Ботев в Коматево е тотално опустошен, установи проверка на Plovdiv24.bg.
Трибуната, която приютява привържениците на противникови агитки е неузнаваема след дербито на Тракия.
Предстои обстоен преглед на щетите, които са нанесени на стадиона и след това от Берое ще бъдат задължени да платят разноските по ремонта.