Пропадна дербито между Ботев и Лудогорец в U19

3021

Дербито от 12-ия кръг на първенството на Елитната юношеска група до 19 години между Ботев и Лудогорец няма да се състои този уикенд. 
Причината за отлагането е заетост на трима футболисти на "жълто-черните" към юношеския национален отбор на България.

По програма двубоят трябваше да се проведе на 7-ми ноември (събота) на базата в "Коматево". 

"Канарчетата" имат в актива си и още един отложен мач, в който ще срещнат Литекс.


Още по темата: ДЮШ на Ботев 2015/2016
Всички новини по темата: (264)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!