Три "канарчета" се присъединиха към националния отбор до 19 години

2800

Трима юноши от школата на Ботев получиха повиквателна за лагер-сбор на Националния отбор на България до 19 години. Това са защитниците Георги Купенов и Кристиан Димитров, както и нападателят Рангел Игнатов.

Лагерът стартира на 3-ти ноември и ще продължи до 8-ми ноември, като ще се проведе в намиращото се до Пловдив село Брестник. След края на лагера в неделя, селекционерът на "лъвчетата" Светослав Тодоров ще определи група, с която ще участва на евроквалификации в Кипър.


Още по темата: ДЮШ на Ботев 2015/2016
Всички новини по темата: (264)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!