Христо Крушарски: Оттук нататък бремето е на моите плещи!

6371
14

Оттук нататък бремето е на моите плещи. Това бяха първите думи на новия мажоритарен собственик на Локомотив Христо Крушарски пред Plovdiv24.bg.
"Предстои ни много работа, резултатите ще се видят. Ако ме питате за чуждестранния инвеститор, за който се говори напоследък - няма такъв", заяви бизнесменът.
"Дойде ли такъв, готов съм да му дам всичко и да остана в клуба да работя без пари. Засега никой не е донесъл чантичка. Знаете при това положение как се идва - одитори, счетоводители и адвокати. Няма да върнем никого, който дойде с пари. Ще му ги вземем, но засега няма такъв", каза още Христо Крушарски.
Новият мажоритарен собственик се захваща веднага с ремонт на част от трибуните на стадион "Локомотив", като ръководството вече обсъжда с Община Пловдив възможността да получи съоръжението на концесия.


Още по темата: "Трейс груп" ще дава парите в Локо
Всички новини по темата: (39)

Виж коментарите (14)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).