БФС разследва рефер за тото

2946

Роден съдия може да изгори заради черно тото, стана ясно вчера. Иван Рашев от Стара Загора е разследван от централата заради съмнителното си поведение по време на среща от елитната юношеска група до 19 години.

Съдията от града на липите свири при победата на "Черно море" с 5:1 в гостуването на "Локомотив" (Пд). Той попаднал на мушката на хората от централата на "Иван Асен II" заради действията си в края на срещата. Рашев свирил две спорни дузпи една след друга за "черно-белите", които дотогава губели с 0:5. Именно така паднало почетното им попадение. От БФС са притеснени, че Рашев може да е манипулирал мача, за да излезе точен резултат. Двата клуба не са подавали жалби. Те обаче са били изненадани от Делян Асенов от направление ДЮШ към БФС. Той е поискал писмено становище от треньорите за съдийството по време на срещата. Освен това е пожелал и запис на срещата, с какъвто разполагат само домакините от "Лаута".

"Нашият треньор Тодор Каменов бе недоволен от съдийството, но нищо повече не можем да кажем. Лошото е, че името на нашия клуб се забърква в доста неприятна случка и то без да имаме някаква вина", коментираха от "Тича" за "Стандарт" .


Още по темата: Български футболен съюз - 2015/2016
Всички новини по темата: (140)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).