На "Лаута" не затварят вратата и за други инвеститори

5387
7

Ръководството на Локомотив съобщи, че всеки, който има финансовата възможност да помогне или да закупи акции на клуба, е добре дошъл на "Лаута". Както е известно, от следващата седмица бизнесменът Христо Крушарски ще стане едноличен собственик на "смърфовете".

Ето обръщението, публикувано в официалния сайт на Локо:

"Локомотивци, това, че следващата седмица г-н Христо Крушарски ще стане едноличен собственик на клуба, не означава, че ръководството затваря вратата за други евентуални инвеститори.

Напротив! Искаме най-отговорно да заявим, че всеки човек, който разполага с необходимата финансова възможност и има желание да закупи от клубните акции и да инвестира средства в Локомотив Пловдив, няма да му бъде отказано.

Ръководство на ПФК Локомотив 1926 Пловдив"


Още по темата: "Трейс груп" ще дава парите в Локо
Всички новини по темата: (39)

Виж коментарите (7)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).