Три промени в групата на Локо за мача с Литекс

3062
3

Старши треньорът на Локомотив Христо Колев направи три промени в разширения си състав за утрешния двубой срещу Литекс. Мачът от 13-ия кръг на "А" група е в петък от 17,00 часа на градския стадион в Ловеч.

За разлика от дербито с Ботев, сега от групата от 18 футболисти отпаднаха вратарят Александър Витанов, както и халфовете Георги Вълчев и Айкут Янъков.

В състава се връщат Теодор Скорчев, Крум Стоянов и Дани Кики. "Черно-белите" отпътуваха за Ловеч веднага след края на днешната следобедна тренировка, която се проведе на помощния терен.

Ето на кои 18 футболисти ще разчита Локо в мача срещу Литекс:

Ел Харуби, Теодор Скорчев, Крум Стоянов, Кирил Котев, Александър Тунчев, Николай Димитров, Пламен Крумов, Христо Стамов, Оливие Боне, Стефан Велев, Ванчо Траянов, Дани Кики, Димо Бакалов, Бирсент Карагарен, Йоан Ласиман, Емил Гъргоров, Мартин Камбуров, Зоран Балдовалиев.


Още по темата: Литекс - Локо 23/10/15
Всички новини по темата: (10)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).