Алекс Колев: Липсата на феновете ни се отрази
"Отрази ни се, че феновете ни ги нямаше. Те са нашият 12 играч." Това спадели след загубата от Локомотив нападателя на Ботев Александър Колев.
"Не мога да кажа каква е причината за загубата. Всеки искаше да победи. През второто полувреме се опитахме да натиснем, трябваше да сторим това след гола ни, но не можахме да изравним. Гледаме напред и това е", допълни младия таран на "жълто-черните".
"Недопустимо е да изпаднем, не искам да мислим даже за това. Излизаме за победа в следващия мач, трябва да вземем трите точки", завърши Алекс Колев.