Ботев ще нанася днес първа загуба на Септември в Елитната до 17

3718

Днес от 16:00ч. Ботев приема Септември (София) в мач от осмия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. Двубоят ще се играе на естествен терен №1 в "Коматево" и противопоставя два от водещите отбори в шампионата.

Гостите от София са на върха в класирането, като имат пълен точков актив и са без загубена точка от старта на U17. "Канарчетата" са на шесто място, като са на 6 точки от столичани.

Тимът на Септември (София) е наследник на ДИТ, който миналата година триумфира в U17.


Още по темата: ДЮШ на Ботев 2015/2016
Всички новини по темата: (264)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!