Чичо Венци: Лудогорец, Литекс и Левски работят със съдиите

3382

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов заяви, че отборите на Лудогорец, Литекс и Левски работят със съдиите. Според члена на Изпълкома на БФС някои рефери го правят за пари, а други от страх.

"За манипулация на мачове от съдии няма да открием топлата вода, ако кажем, че тези неща съществуват. Някои го правят за пари, а някои от страх. Те трябва да изберат дали да слугуват, или да се докажат като съдии. Левски си свършиха перфектно работата с реферите срещу Славия, шапка им свалям. Дали Лудогорец и Литекс работят генерално със съдиите? Генерално, по-скоро да, по-скоро да", заяви Стефанов пред bTV.


Още по темата: Български футболен съюз - 2015/2016
Всички новини по темата: (140)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!