Ермин Шиляк: Ботев вече трябва да има по-голямо самочувствие
Ботев вече трябва да има по-голямо самочувствие. Това заяви старши треньорът на "канарчетата" Ермин Шиляк след победата с 2:1 над Черно море.
"Поздравявам играчите. Имам млад отбор, нямаме много опит. Надявам се, че стъпка по стъпка ще ставаме по-добри. Всичко е свързано с младостта, ще продължим да работим", заяви Шиляк.
"Няма напрежение в отбора. Вече минаха 7 кръга и е нормално е да търсим първата си победа като домакин. За мен всичко случващо се е нормално, защото сме млад отбор и ще се изграждаме още повече като характери", добави Ермин Шиляк.