Дубълът на Локо падна с 2:4 от Левски

19:43 / 02.09.2008
2844
Дублиращият отбор на Локомотив загуби с 4:2 гостуването си на Левски в мач от четвъртия кръг на първенството. Така "черно-белите" остават с актив само от 3 точки, спечелени още в първия мач срещу Сливен. Домакините бяха по-активни през целия мач и още през първото полувреме дръпнаха с два гола. Малко преди почивката Георги Данов се разписа за 2:1 след асистенция на Петър Лазаров. През втората част статуквото не се промени и Левски поведе с 4:1, а към края на двубоя отново Данов намали на 4:2, като този път извеждащият пас бе на Герасим Заков. Левски остана с човек по-малко от 77-ата минута, когато Жеан Карлос получи червен картон за удар без топка срещу Ангел Йошев. Още в 31-ата минута пък нова контузия получи Людмил Николов и логично бе сменен принудително. Бранителят бе с травма от мача срещу дублиращия тим на ЦСКА и поради тази причина остана извън групата преди два дни срещу Левски.