Ботев тръгна с 18 футболисти за Благоевград

6186
11

Старши-треньорът на Ботев Ермин Шиляк определи група от 18 футболисти, на която ще разчита за гостуването на Пирин. Двубоят между двата тима е в неделя от 20:00ч. на стадион "Христо Ботев" в Благоевград.

Днес сутринта "канарчетата" направиха последното си занимание на клубната база, преди да отпътуват за югозападния град. Извън сметките за срещата с "орлетата" отпаднаха контузените Мариян Огнянов и Наско Милев.

Ето и групата на "жълто-черните":

Виктор Голас, Валентин Галев, Йордан Христов, Даниел Златков, Радослав Терзиев, Лазар Марин, Пламен Николов, Владимир Айтов, Филип Филипов, Лъчезар Балтанов, Серкан Юсеин, Милен Гамаков, Християн Казаков, Божидар Васев, Нико Варела, Даниел Генов, Димитър Алексиев, Александър Колев


Още по темата: Пирин - Ботев 09/08/15
Всички новини по темата: (25)

Виж коментарите (11)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).