Огнянов: Пет минути липса на концентрация ни лиши от победата

4885
6

5-10 минути липса на концентрация ни лиши от победата. Това каза полузащитникът на Ботев Мариян Огнянов след равенството 1:1 с Локомотив.

"Разочарован съм, заслужавахме да победим. От първата минута търсихме победата", допълни седмицата на "канарите".

"За 3 дена нищо кой знае какво не се е променило, тепърва ще се опознаваме. Ако търсим обяснение да се оправдаваме ще се намери. Въпроса е дали ще са логични. Аз нямам обяснение", завърши Мариян Огнянов.


Още по темата: Ботев - Локо 01/08/15
Всички новини по темата: (51)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!