Джиджев пред Plovdiv24.bg: Приключи един период от развитието на Ботев

9144
5

Иван Джиджев вече не е президент на Ботев. Година и половина, след като пое управлението на пловдивския клуб, той бе освободен от поста Председател на Съвета на директорите. Новият шеф на "канарчетата" е Ангел Палийски, който досега беше изпълнителен директор.

"Логично се стигна до тази развръзка. Просто един период от развитието на Ботев приключи",каза пред Plovdiv24.bg Иван Джиджев.

"Имаше трансформация в клуба. Има ново ръководство. Нямам проблеми с акционерите. Просто се прецени, че този нов период е отъждествяван с други лица", добави той.

"На среща с акционерите единодушно се реши, аз да бъда сменен с Ангел Палийски. Изразих готовност да напусна още през пролетта. Бях номиниран и назначен в един друг период, от други собственици, при друга политика. Никакви проблеми няма, това е логично продължение", каза още доверения човек на Цветан Василев.

"Моят сантимент към Ботев остава. Тази година и половина беше отговорност, надявам се до голяма степен да съм оправдал доверието. На никого не съм обиден", завърши Джиджев.


Още по темата: Лятна селекция и подготовка в Ботев 15/16
Всички новини по темата: (286)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).