Локо за Plovdiv24.bg: Няма сериозни преговори с Дениз Кизилоз, има само запитване

12735
27

"Нямаме сериозни преговори с г-н Дениз Кизилоз, има само запитване от негова страна". Това заяви пред Plovdiv24.bg един от новите ръководители на Локомотив от сдружение "Обединение за Локомотив" д-р Константин Думанов.

"Имахме запитване от него по повод управлението на Локовотив, но все още няма развитие. Ние сме задали въпроси към него, на които той още не ни е отговорил. Все още не може да се говори за преговори. Има контакт, но нищо повече", разказа още за читателите на сайта ни Думанов.
"Водят се разговори на няколко места, но търсим най-доброто решение за Локомотив", завърши ръководителят на сдружението. 
Припомняме, че английският бизнесмен от турски произход Дениз Кизилоз, който преди няколко седмици бе вариант за собственик на ЦСКА, заяви чрез профила си в една от социалните мрежи, че води преговори за закупуването на Локомотив (Пловдив).


Още по темата: Лятна селекция и подготовка в Локо 15/16
Всички новини по темата: (221)

Виж коментарите (27)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).