Пловдив бяга с шампионките от Марица

3242

Тазгодишните шампионки и носителки на Купа България от Марица (Пловдив) направиха Шампионска обиколка на Гребната база с двата трофея като част от инициативата ПЛОВДИВ БЯГА.
ПЛОВДИВ БЯГА e създаден с идеята за целогодишно бягане, което се случва всяка неделя. Бягането е абсолютно безплатно за всички участници. Бягате по предварително маркирано 5-километрово трасе заедно със стотици приятелски настроени състезатели и ставате част от едно голямо събитие. Целта и амбицията на организаторите е да популяризират бягането и да накарат хората да спортуват и да живеят по-здравословно.


Още по темата: ВК Марица Пловдив - сезон 14/15
Всички новини по темата: (102)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!