Волейболистките на "Марица" ще получат Почетен знак на Пловдив

5429
10

Волейболният отбор "Марица" ще бъде предложен да получи Почетния знак на Пловдив. Това обяви кметът Иван Тотев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Градоначалникът се срещна в Общината с маричанки, които спечелиха Купата на България и шампионската титла.
"Всички се гордеем с вас и с успехите ви. Златният дубъл е исторически момент за Пловдив", коментира още кметът.
Той връчи почетен плакет със знака на града на президента на клуба Илия Динков.

"За първи път в историята на волейболния клуб "Марица" ставаме шампиони", заяви и зам.-кметът Петър Зехтински.

Дамите получиха не само поздравления, но и книги за историята на Пловдив.


Още по темата: ВК Марица Пловдив - сезон 14/15
Всички новини по темата: (102)

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!