Кметът посреща шампионките

2756

Новите шампионки по волейбол на България - женският отбор на Марица (Пловдив), и ръководството на клуба ще бъдат приети от кмета на Пловдив.

Днес, от 10:00 градоначалникът Иван Тотев ще посрещне Жълтите по случай историческата им първа титла, подплатена със златен дубъл през този сезон.


Още по темата: ВК Марица Пловдив - сезон 14/15
Всички новини по темата: (102)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!