Таня Събкова: Благодаря на момичетата на Марица

2719

"Много съм щастлива, че спечелихме Купа България. Да, за втора година печеля този трофей, но искам да благодаря на момичетата на Марица, защото всички играхме много добре, като колектив, и точно заради това победихме", каза щастливата волейболистка на Марица (Пловдив) Таня Събкова. За нея това е втора спечелена Купа на България, след като през миналия сезон вдигна трофея с тима на Левски.

"Мисля, че се получи доста добър мач, като поздравявам и момичетата на Левски за тяхната игра. Спечелих срещу бившия си отбор, но това е волейболът", каза още Събкова.


Още по темата: ВК Марица Пловдив - сезон 14/15
Всички новини по темата: (102)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!