"Смърфовете" тренират в деня на мача с Левски
Отборът на Локомотив ще тренира в петък, когато е и двубоят с Левски на "Герена". Възпитаниците на Христо Колев ще проведат сутринта от 10,00 часа занимание на стадион "Локомотив", след което ще отпътуват за столицата за мача със "сините".
Ето каква е тренировъчната програма на Локомотив Пловдив за следващите дни:
Сряда (15 април) - тренировка от 18,00 часа
Четвъртък (16 април) - тренировка от 18,00 часа. От 14,00 часа пресконференция на Петър Пашев преди гостуването на Левски
Петък (17 април) - тренировка от 10,00 часа. От 20,00 часа - шампионатен мач Левски - Локо (Пд)
Събота (18 април) - тренировка от 11,00 часа
Неделя (19 април) - почивен ден
Понеделник (20 април) - тренировка от 18,00 часа