Започна благотворителният турнир "Борим се с теб, Даяна"
В 9:00 започна благотворителният турнир в подкрепа на Даяна, момичето, което пострада преди дни в нелепа катастрофа.
Нейните съученички от ГХП "Св. Св. Кирил и Методий", с подкрепата на Градска Футболна Лига, организираха мероприятието, с цел да съберат средства за скъпо струващите процедури, необходими за нейното възстановяване.
Всеки, който може да подкрепи усилията им, може да посети спортен център Арена до края на деня.
Ето как протичат мачовете:
Надежда - Висша лига 0:5
Ореон - Елит 0:3
Вип Дент - Хубави хора 0:5
Борците - Green street
Силна надежда - Империя
Хъшове - Светците
Виктори - Даяна
Old school - Los Blancos
ОЦП - Христо Ботев
Бохемианс - Духен
Хаос - Зънгър
Румбата - Гергана
Гребна - Екзодия София
Победителите се класират за следващия кръг, до определяне на победител.