Мишо Александров: Трябва да съжаляваме за изпуснатите две точки
"Трябва да съжаляваме за изпуснатите две точки. Факт е, че правим положения, но не ги вкарваме. Отборите срещу нас се затварят, създаваме малко по-малко положения, но трябва да реализираме положенията си", заяви влезлият като смяна за Лудогорец Михаил Александров при равенството 0:0 срещу Ботев.
"Имаше някакво напрежение, не точно напрежение, но хикса на ЦСКА ни задължаваше да победим, тъй като в следващия мач играем срещу ЦСКА и едни 5 точки преднина щяха да си ни от голяма полза, надявам се следващия път да победим и да дръпнем отново", коментира още Александров.