Георги Дерменджиев: Подхождаме с респект към Ботев

3025

Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев заяви, че разградският клуб подхожда с респект към Ботев преди предстоящия първи мач от плейофите.
"Навлизаме в решителната фаза на първенството. Всички мачове трябва да ги изиграем на 100%. Вече противниците са по-различни като качество и трябва да сме максимално мотивирани и да сме крайно концентрирани за всеки мач", коментира Дерменджиев.

"Ботев ще играе значително освободен. С Локомотив и ЦСКА изиграха много силни мачове и затова ние подхождаме с респект към тях. Мисля, че всеки един отбор от шестицата може да вземе победа", допълни наставникът на "орлите".

 



Още по темата: Лудогорец - Ботев Пд (22.03.15)
Всички новини по темата: (24)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).