Рефер добута Левски до финал и разплака Локо

Коментари (2)
17:29 / 19.03.2015
4664
Локомотив загуби с 1:2 от Левски в полуфинален мач от турнира за Купата на БФС при набор 2001. Двубоят се игра на изкуственото игрище на "Лаута" пред около 300 фенове.

Възпитаниците на Димитър Телкийски вкараха и двете си попадения през първата част чрез Ивайло Иванов и Гален Ненов от дузпа.

През втората част "смърфовете" се опитаха да обърнат развоя в своя полза, но съдията, който очевадно буташе софиянци през целия двубой не им позволи това да се случи.

Все пак "черно-белите" успяха да върнат едно попадение от дузпа, но до обрат и късмета им изневери след като пропуснаха няколко чисти положения.

В другия полуфинал Ботев победи Славия с 4:1. Финалът е на 16 април 2015 г., като стадионът ще бъде определен допълнително.