Тенчо Тенев: Ботев се възползва от нашите грешки

Коментари (3)
18:27 / 02.03.2015
2668
Наставникът на Марек Тенчо Тенев остана доволен от играта на своя отбор, който загуби с 0:3 гостуването си на Ботев.

"Съжалявам, че загубихме този мач. През първото полувреме, ако бяхме повече концентрирани и бяхме реализирали положенията си, резултатът щеше да е друг. Третият гол в последните секунди е резултат на това, че се оголихме, защото наложихме натиск през цялото второ полувреме, но и допуснахме сериозна грешка. Това не е отборът, който беше през есента.

Мартин Кавдански се справи много добре. Трябваше да играе с Цветков и се справи. Очаквахме да сложат Цветков на фланга, това не ни изненада. След този мач, особено след това, което показахме през второто полувреме, се вижда, че това е напълно различен отбор, който играе добре. Ботев просто се възползва от нашите грешки", коментира Тенев.