Окончателно: Темиле в Ботев, мачът с Черноморец в Несебър

5915

Омониго Темиле пристига в неделя в Пловдив. Той вече е договорил личните си условия с президента на Ботев Димитър Христолов и ще подпише за две години с жълто-черните. Темиле има да изтърпява наказание от четири месеца заради това, че договорът му с руския Криля Советов беше прекратен по негова вина. Ганайският нападател Ерик Кабу пък ще остане в Ботев за новия сезон.

Черноморец са се съгласили двубоят между двата отбора да се проведе на стадиона в Несебър. Ботев са лишени от домакинство и другият вариант беше Националният стадион "Васил Левски".

Източник: в. "7 дни спорт"


Още по темата: Лятна подготовка на Ботев
Всички новини по темата: (122)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).