Двама сърби чакат в Локо

2916
1

Двама сръбски футболисти могат да пристигнат в Локомотив Пловдив другата седмица и директно да подпишат договори с клуба. Това разкри президентът на „черно-белите" Галя Топалова.

Тя заяви, че футболистите няма да минават проби, тъй като треньорът Драган Канатларовски има необходимата информация за качествата им. Самият наставник заяви, че по всяка вероятност яснота може да има утре.

„Става дума за нападател и полузащитник, но все още не е сигурно на 100% и поради тази причина няма да споменаваме имената им", каза Канатларовски.

Днес отборът се прибра в Пловдив, а в събота е последната контрола преди старта на шампионата срещу Родопа.

Източник: Gong.bg


Още по темата: Лятна подготовка на Локомотив
Всички новини по темата: (166)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).