Христо Бонев си тръгнал бесен на почивката

4445
8

Почетният президент на "Локо" (Пд) Христо Бонев си е тръгнал от стадиона още на почивката на мача срещу столичните "железничари". Гостите водеха тогава вече на "Лаута" с крайното 4:0.

Именно това вбесило легендата на българския футбол и той предпочел да напусне трибуните.

В същото врече членът на управителния съвет на "Локо" (Пд) Велин Терзиев потвърди, че ангажиментът на сегашното ръководство приключва в края на годината. "След това няма да имаме възможност да издържаме клуба", заяви Терзиев.

"Върху "Локо" (Пд) се лепи едно петно. То трябва да стои върху други хора. Нека да излезе истината и името ни, което е спрягано за черно тото, да се изчисти", каза още той по повод на арестите на сегашни и бивши футболисти на отбора в специализираната операция "Черно тото".

Източник: в. "24 часа"


Още по темата: Локо Пд - Локо Сф (12.12.14)
Всички новини по темата: (13)

Виж коментарите (8)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!