Стрелба по Локо! Софийски медии плетат нови интриги около Камбуров

5244
15

Софийски медии отново се опитват да трупат евтин рейтинг на гърба на ранения в момента Локомотив и най-вече на неговия лидер Мартин Камбуров. Според софийско издание, Камбуров напускал Локо, бил бесен на съотборниците си заради слабия мач с Локо (Сф).

Има ли трезвен човек, който би повярвал на подобна върховна безсмислица? Има ли трезвен човек, който да повярва, че Камбуров би си тръгнал от Локомотив заради един слаб мач?

Разбира се не е изключено Камбуров и Локо да се разделят на полусезона, във футбола сме свикнали да виждаме всичко, но дори това да се случи, едва ли причината ще е мачът с Локо (Сф), а от там сами можете да си направите изводите колко може да е вярна подобна "статия".


Още по темата: Локо Пд - Локо Сф (12.12.14)
Всички новини по темата: (13)

Виж коментарите (15)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!