Ласиман и Намуши се завърнаха в Локо и подновиха тренировки
Йоан Ласиман и Хамвед Намуши отново тренират на стадион "Локомотив" в парк "Лаута" след като се завърнаха от София. Това разкри треньорът на "черно-белите" Петър Пашев, предаде репортер на Plovdiv24.bg от "Лаута". Както е известно двамата заминаха в началото на седмицата за столицата, за да си уреди Ласиман взаимоотношенията с Локомотив (София).
"Ласиман и Намуши се завърната от София и дори днес подновиха тренировки с отбора. Почти всички неща за изяснени с контракта на Ласиман, който има с Локо Сф. До Нова година нещата си остават такива каквито са до момента и от януари, ако всичко е наред той ще се включи в подготовката на отбора", коментира Пашев.