Ботев върти реми с Евроколеж

Коментари (9)
15:21 / 15.10.2014
5457
Отборът на Ботев завърши наравно 1:1 при гостуването си на Евроколеж в тренировъчен мач, игран на базата на третодивизионния тим в с. Оризари. Двубоят се игра в две полувремена по 30 минути.

"Канарчетата" диктуваха ритъма на игра през цялата среща, но колежани с голямо желание и хъс за игра не се даде отбора от "А" група.

Мариян Огнянов изведе "канарчетата" напред в 48-ата минута, но Евроколеж успя да изравни малко след това чрез Николай Маринов от фаул.

Велислав Вуцов остана крайно разочарован от своите възпитаници след края на мача. Треньорът цял мач не спря да крещи на играчите си, които днес се представиха доста под нивото си.

Съставът на Ботев: Михаил Иванов, Йордан Христов, Роман Инез, Пламен Николов (45` Георги Купенов), Лазар Марин, Томаш Иршак (30' Милен Гамаков), Лъчезар Балтанов (30' Момчил Цветанов), Горан Галешич, Мариян Огнянов, Александър Колев (45' Исмет Рамадан), Иван Цветков