Ботев разгроми Локо /Мз/ за Купата

10402
15

Отборът на Ботев се класира за 1/8-финалите за Купата на България, след като разгроми с 4:0 при визитата си Локомотив /Мездра/. 
Всички попадения в срещата паднаха след почивката и бяха дело на Иван Цветков, Мариян Огнянов, Александър Колев и Серкан Юсеин, като за последните двама това бяха дебютни попадения с "жълто-черния" екип. 
От трибуните успеха на своите възпитаници изгледа Велислав Вуцов, който бе наказан да не води отбора си в този мач.
Локо /Мз/ - Ботев 0:4
0:1 Цветков
0:2 Огнянов
0:3 Колев
0:4 Юсеин

Локо /Мз/: Сайков, Янков /Стоянов/, Павлов, Василев, Георгиев, Димов, Балджийски, Цветков /Петков/, Ганчев, Борисов, Чаворски /Мишев/

Ботев: Иванов, Инез, Николов, Марин /Юсеин/, Христов, Галешич, Васев, Иршак, Огнянов, Цветков /Милиев/, Цветанов /Колев/


Още по темата: Купа на България 14/15
Всички новини по темата: (194)

Виж коментарите (15)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).