Окончателно: Пловдивското Ел Класико в "Коматево"

9641
29

Дербито на Пловдив между отборите на Ботев и Локомотив ще се играе на "Футболен комплекс Ботев 1912" в "Коматево". 
Това стана ясно след като Дисциплинарната комисия на БФС не се впечатли от оплакванията на изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев и не наказа "канарчетата", както им се искаха от ръководството на разградчани. 
Така Ел Класико ще се играе пред пълните трибуни на базата на "жълто-черните" в "Коматево". Двубоят е на е на 27 септември /събота/ от 16,00 часа.


Още по темата: Дербито на Пловдив ще е 10-я кръг
Всички новини по темата: (53)

Виж коментарите (29)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!