Галешич в групата на "канарчетата" за дербито с Лудогорец

4122
5

Старши треньорът на "Ботев" Велислав Вуцов определи група от 19 футболисти, която ще остане на режим в клубната база в "Коматево" преди утрешния шампионатен мач срещу Лудогорец. 
Сред 19-те попадна и новото попълнение на "жълто-черните" Горан Галешич, който обаче към този момент е без работна виза и ако в часовете преди срещата получи такава ще попадне в групата за битката със "зелените".

Днес "канарчетата" проведоха последното си занимание преди двубоя с шампиона на България. След отсъствие заради участие в различните формации на националния отбор на България се завърнаха Йордан Христов, Станислав Дрянов, Александър Колев, Цветелин Чунчуков, Божидар Васев и Лазар Марин.

Двубоят Ботев - Лудогорец е в петък от 17:00ч. на Футболен комплекс "Ботев 1912".

Ето и групата на "жълто-черните":

Михаил Иванов, Адам Стаховяк, Радослав Терзиев, Пламен Николов, Филип Филипов, Йордан Христов, Божидар Васев, Лъчезар Балтанов, Мариян Огнянов, Томаш Иршак, Александър Колев, Цветелин Чунчуков, Момчил Цветанов, Иван Цветков, Горан Галешич, Владимир Айтов, Милен Гамаков, Станислав Дрянов, Лазар Марин


Още по темата: Ботев Пд - Лудогорец (15.09.14)
Всички новини по темата: (24)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).