Вили Вуцов: Посвещаваме победата на Цветан Василев
Посвещаваме победата на Цветан Василев. Надявам се да се махнат облаците, които са надвиснали над него. Товя заяви треньора на Ботев Велислав Вуцов, след победата на неговия тим с 2:0 над Славия.
"Много хубава победа на нашия отбор. Бяхме с класи над добрия отбор на Славия. Надиграхме ги навсякъде", продължи той.
"Очакваме още 2-3 играчи след мача с Хасково. Търсим завишаване на конкуренцията. Искам в защита да се подсилим", каза още специалистът.
"Публиката беше феноменална. Хората си тръгнаха щастливи, което за мен е най-важното. Днес отборът игра добре и спечели. Не одобрявам публиката да търпи такива наказания. Публиката не бива да бъде наказвана. Представете си театър без публиката и актьорите да ги гледат гримьори, сценаристи и режисьори", завърши треньорът на Ботев.