Иван Караджов: Надиграхме Ботев по всички показатели

5070
20

Иван Караджов говори пред клубната телевизия за мача на Берое срещу Ботев, завършил наравно 1:1.

- Равенство с "Ботев" 1:1. Иване, разочарован ли си? Какъв е коментара ти за мача?
- Надиграхме "Ботев" по всички показатели. Трябваше да вкараме още един гол, за да победим. Има го във футбола. Нищо не можем да направим. Не съжаляваме. Съжаляваме само за загубената победа. Няма какво да се тръшкаме. Имаме другата седмица пак мач и излизаме пак да играем.

- Както ти каза - безспорно надиграхме "Ботев" днес. Къде обаче сгрешихте в края?
- Какво да ви кажа - има ги тези неща в мача. Както миналата година в 120-ата минута "Левски" можеха да ни победят, но ние взехме купата, така и сега загубихме две точки. Няма значение има следващ мач, в който излизаме за победа и дай Боже късмета да ни върне точките, които загубихме днес.

- След седмица гостуваме в Ловеч на "Литекс" - отбор, който също отпадна от евротурнирите. Твоят коментар за този отбор и като цяло за мача, който предстои?
- През седмицата ще се запознаем с тях. Те имат нов треньор и нов стил, ще се запознаем и ще преценим как да играем.


Още по темата: Берое - Ботев Пд (27.07.14)
Всички новини по темата: (14)

Виж коментарите (20)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).