Милен Радуканов: Съжалявам, че не победихме
Треньорът на Славия Милен Радуканов остана разочарован от загубените 2 точки срещу Локомотив, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Съжалявам, че не успяхме да спечелим. Мисля, че заслужавахме да победим днес", коментира Радуканов след мача.
"Искам специално да благодаря на феновете. Отдавна не са идвали толкова много навън. Надявам се, че в следващия мач ще има много повече хора. Имаме нужда те да ни вярват", каза още наставникът на "белите".