Вили Вуцов: Ще се боря за четирима чужденци да останат

6172
13

"Доволен съм от победата, публиката определено ни липсва. Жалко, че чужденци, които искат да играят, са наказани. Можехме да решим мача още в първите 20 минути", коментира треньорът на Ботев Велислав Вуцов, след победата на неговия тим с 1:0 над Локо Сф в първия кръг на "А" група.

"Ще се боря за четирима чужденци да останат. С двама от тях аз съм си стиснал ръцете. Другите двама дават индикации, че също могат да останат. Ще говорим с ръководството. В понеделник чакам един нов футболист", каза още Вуцов.


Още по темата: Ботев Пд - Локо Сф (20.07.14)
Всички новини по темата: (5)

Виж коментарите (13)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!