Феновете на Локо: Ние ще пребъдем и ще се върнем там където ни е мястото

9015
37

Привържениците на Локомотив вече празнуват, че са се отървали от Константин Динев. Във фейсбук страницата "КОКО ВЪН" те публикуваха следното съобщение:
Приятели, за пореден път доказахме пред футболна България, че Локомотив е нещо свято, това е име, кауза, която ни задължава да се борим до край, която има своите ценности, които ще браним с цената на всичко!

Благодарим от цялото си сърце, на всички локомотивци, на които "им пукаше" през тази изминала тежка за любимия ни клуб година!

Ние ще пребъдем и ще се върнем там където ни е мястото, именно заради здравата ни общност!!!

САМО ЛОКО !


Още по темата: Коко Динев напуска Локомотив
Всички новини по темата: (43)

Виж коментарите (37)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).