Локо замина за втори лагер в Банско

5740
10

Отборът на Локомотив замина за втори лагер в Банско, разбра Plovdiv24.bg
Припомняме, че старши-треньорът Емил Велев беше пуснал своите възпитаници в тридневна почивка, а вчера вечерта наставника е уведомил всички играчи за предстоящия лагер. 
Plovdiv24.bg разбра също така, че тази сутрин играчите се качили на клубния автобус и са отпрашили за планинския курорт.
Така по всичко личи, че засега благодетелят Константин Динев ще продължи да финансира клуба. Но докога и какви пари ще отделя, никой не знае.


Още по темата: Лятна селекция и подготовка на Локомотив (2014)
Всички новини по темата: (141)

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!