Новият спортен директор на Ботев: Закъснели сме тотално със селекцията
Новият спортен директор на Ботев Димитър Димитров даде кратко интервю за ситуацията около новия си отбор след края на финалната среща за Купата на България, която "канарчетата" загубиха с 0:1 от Лудогорец.
"Ще трябва да променим нещата в движение. Някой играчи ще напуснат отбора. Закъснели сме тотално със селекцията. Целта ни е другата година да бъде по-добра от тази и като класиране, и като качество," заяви досегашният треньор на Черноморец.