Няколко часа преди мача между Локо Пловдив и Черно море, по инициатива на фенове на черно- белите, се състоя среща между тях и собственика Константин Динев. Основната тема на разговора бе бъдещето на отбора.Сбирката бе с тези привърженици, които подкрепят сегашния собственик.
На срещата присъстваха легендите на Локомотив Пловдив Гочо Василев и Аян Садъков. Христо Бонев пък се обади и се извини,че няма да може да присъства, тъй като е извън страната. Останалите присъстващи наброяваха стотина привърженици, а така също и бизнесмени. Привържениците признаха, че изпитват страх да ходят на мачове на любимия тим. Причината - определена група създава напрежение. Коко Динев бе довел със себе си икономист, който 35 години е живял в Англия и 4 години в Китай. Той заедно със собственика от два месеца работят по сериозен проект, чрез който отборът ще може да се самоиздържа. Повече подробности около тази инициатива ще има през следващите седмици.
Естествено хората задаваха свободно и неограничено въпроси към Коко Динев. Повечето бяха свързани с бъдещето на отбора като не бе подминат и проблема със собствеността на стадиона. В отговор собственикът заяви, че все още не е наясно дали ще продължи да е начело на отбора.Относно това какво се случва с трибуна "Бесика" той заяви, че има леки административни проблеми, които ще бъдат решени в най-скоро време.
Източник: Gong.bg












narkoman
на 05.05.2014 г.
Дано плановете на Коко успеят. Истинските локомотивци искаме силно Локо, а не кебабчийница и сборище на съвременни бранници - нарисувани с фашиски кръстове и бръснати кухи сфери над врата между двете клепнали уши...
Lacosta
на 05.05.2014 г.
Такива "проекти" чрез които отборът да се самоиздържа в Б-я не могат да се инсталират. Най-добрият проект ще е Коко да си вземе икономиста в Сандански, а нас да ни остави на мира.Вече няма кой да му вярва на лъжите. В публиката на Локомотив има хора, които смятат за обидно да ходят на мачове със селски отбори и именно затова не искат да започнем на чисто от "В" групите.А до кога ще слушаме празните обещания на Санданският мошеник? Нима искаме нашият отбор да продължи да съществува в сегашната агония? Нещо трябва да се направи и то много скоро. Иначе ще останем съвсем без публика и нашите деца ще се ориентират към селският отбор от КоматЕВО.Това ли искаме?
Jako
на 05.05.2014 г.
Коко, не им обръщай внимание на продажните потници, те пари за такава грейка , като твоята, нямат! Единственото, което е сигурно, е че тези продажници ще си гледат някакво отборче по селските групи! Да си го гледат и да се махат от Лаута - нека Лаута остане ДОМ ЗА ИСТИНСКИ ЛОКОМОТИВЦИ! Ментетата да вървят по селата! При нас място за жълтурска селска простотия няма! Ни сме градският отбор на Пловдив, а не селският!
чотко
на 05.05.2014 г.
локомотив ако нее тото одбор вчера хората нямаше да залагат по 5000 евро за черно море коко е пълен продайник да се маха аз нямам намерение да гледам локомотив които един мач се раздават на 100% а на следва6тия немогат да си подадът топката вчера ги слу6ах по радиото и коментаторите се подиграваха с играта на одбора за6тото всичко бе6е ясно
Stennet
на 05.05.2014 г.
Тоя наглец удари всички в земята - Станишев, Местан, Сидера! А по-високи пенсии няма ли да даде? Единственото, което е сигурно - ще си гледа мачовете сам - на живо!
barone
на 05.05.2014 г.
ЕХ ТОЗИ ЗОЛУМА КАКВА ДАРТА МАСТИЯ Е.....БИЛ В ЧУЖБИНА....ГЛЕДАШ НА КЬДЕ ЩЕ ДУХНЕ ВЯТАРА А?
Марадона
на 05.05.2014 г.
срам няма тоя шопар ама може и затова защото има много заблудени които му вярват и много страхливци които ги е шубе от започване на чисто от долните групи
БУЛТРАС
на 05.05.2014 г.
Коце Маца или д.х са сред новите кандидати.Потниците които са малцинство пишат по форумите ,а локомотивците със стаен дъх чакат добро развитие за любимият им тим.Заради 20-30 фашизирани лумпени страда бяло-черната общност.Всичко започна от съкилийниците кюстендилският наркома и Тишо Фаталния.Изгоненият от Кюстендил постави водещи функции на фашиста,повери му касата за фенклуба и се започна процеса.Велин е само пешка в ръцете на лидера.Изгониха циганите,мургавите,арменците,католиците които са болшинството локомотивци и се самозабравиха.Наполетоебани,ГМО,и Лаута пасмина са виновниците.Клоуни с потници върнете се в Кюстендил и оставете Локомотив на локомотивците.По-смешно фенско поведение,декларации,призиви не съм виждал до сега от фенове на който и да е отбор.Подражавате на софийските ви сводници,но ги задминахте по олигофрения.
2626
на 05.05.2014 г.
Кои фенове,стадиона е празен и ще остане такъв,докато санданският мошеник не си събере мажоретките и не се изнесат от Лаута!Истинските фенове те презират!КОКО ВЪН!
LPFC 1926
на 04.05.2014 г.
КАКВО ЩЕ РЕШАВАШ БЕ!Миналия път беше мобилен оператор,сега китайци?!Кой е тоя мобилен оператор като Виваком е на ЦВ.В.Мтел е на Уефски а Глобул е на Латекса?!Вие сте луди!Хващайте се яко за палците и при коко може и певици да станете!
Kindzadza
на 04.05.2014 г.
Май "невидимия" ще им прави стадион на тия катунари :) Е това ще бъде вече безапелационно :)))))))))
milаnello
на 04.05.2014 г.
А,ето я и китайската връзка изскочи.Първо-краен,овър-ъндър.ХАХА
бай_Мангал
на 04.05.2014 г.
бат Коки - великан! Да си жив и здраф , Коко! Саде Локу! Айди ,юрууууш!
LLLLL
на 04.05.2014 г.
Естествено че ще докара човек живял в Китай . Ако не знаете там се разиграват милиони от черно тото . Проекта по който се работи е увеличаване броя на срещите в които Локомотив ще участва като статист . Ще се търсят доказани артисти , които с цялото си сърце ще разиграват пищни мелодрами . Продуцента и режисъора на спектаклите си остава същия ! Дерзай Коко , Дерзай Локо ! Далаверата да върви ! А феновете ? Да го д---т феновете !
Павел Стоев
на 04.05.2014 г.
Стига бе- локуту се самоиздържа вече толкова време с покупко-продажби/на собствени мачове/-за какво са тия "икономисти" от Китай?
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!