Сашо Станков изригна: Не съм мишка и умреляк, писна ми от тази помия!

9395
30

Треньорът на Локомотив Александър Станков реагира гневно на декларацията на Лудогорец и обвиненията на феновете на "смърфовете". Специалистът остана бесен на видео монтажа, показан от ултрасите, които твърдят, че не се е радвал при гола на Мартин Камбуров за 1:1 срещу Славия в София.

По повод декларацията на Лудогорец, откъдето твърдят, че Станков и Камбуров са се държали цинично и агресивно спрямо четиримата съдии в реванша на "Лаута" в сряда, треньорът на Локо (Пд) коментира: "Пълни глупости! Като личност съм темпераментен, нормално е да горя в мача, но никога не съм бил арогантен, не съм псувал и обиждал. Винаги внимавам с приказките, които говоря преди мач, а и по време на него. Какво да направя, че характерът ми е такъв, че не мога да стоя с кръстени ръчички и да гледам като на театър. Обичам да съм темпераментен, обичам през цялото време да подвиквам на футболистите, давайки им указания. А и смятам, че по този начин ги надъхвам допълнително."

"Не мога да гледам спокойно мач, треньорът съм. Няма как да се случи да стоя и да гледам като някой умреляк! Винаги изживявам мача. В сряда реагирах на доста ситуации, но без да обиждам никого. Стойчо Стоев започна диалог с мен, пита ме нарушение ли било, не било ли... Но аз не му отговорих. Колега ми е, никога не бих казал лоша дума за него, но той се обърна към мен. Да, емоционални са ми реакциите, но няма как да е иначе, защото не съм мишка и умреляк", добави Сашо Станков.


Източник: БЛИЦ


Още по темата: От Лудогорец скочиха на Локомотив
Всички новини по темата: (3)

Виж коментарите (30)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).