Станков: Хвърляме се с всички сили в дербито, за купата ще мислим после

9967
38

Наставникът на Локомотив Александър Станков заяви ден преди градското дерби с Ботев, че отборът му няма мисли за предстоящия мач-реванш за купата с Лудогорец и тимът ще се хвърли здраво в Битката за Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

"Много добре знаем, какъв е заряда на дербито с Ботев. Имаме няколко проблеми по отношение на контузени играчи. Намуши няма да може да вземе участие в този двубой. Независимо от умората натрупана в последните срещи, няма да има никакво значение за този мач. Това дерби е въпрос на психика, настройка и чест, така че, не се съмнявам във футболистите и всички ще бъдем като едно цяло за този двубой. Надявам се момчетата да покажат една мъжка игра, която направиха в последните няколко срещи и още по хубаво ще е, ако се поздравим с успеха", допълни Станков.

"Декларацията на феновете ме радва. Радвам се, че всички фенове ще подкрепят отбора. Те чувстват кога са важните моменти за нашия отбор. Те са ни важни за този двубой, мога само да се радвам. Отборът се чувства добре и призовавам всички, които обичат Локомотив да дойдат на стадиона. Въпреки, че имаме проблеми, нека утре да сме всички едно цяло. Нека ние и феновете да спечелим двубоя", завърши Станков.


Още по темата: Купа на България 2013/2014
Всички новини по темата: (299)

Виж коментарите (38)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).