Новият президент на Ботев напусна баскетболния Левски

4258
4

Иван Джиджев повече няма да бъде президент на баскетболния клуб Левски. Новината бизнесменът е съобщил пред "Тема Спорт". Причината за решението му е новият пост, който президентът на "Велдер Груп" вече заема във футболния "Ботев" (Пловдив). От сряда той е председател на Съвета на директорите и няма намерение да съвместява двете длъжности.

"Ще се промени моето участие в ръководството на "Левски". Не мога да бъда на двете места. Законово не знам да има пречка, но няма логика да бъда и в "Ботев", и в "Левски". Баскетболният "Левски" остава ангажимент на "Велдер Груп", така че ще излъчим друг представител на компанията, за да бъде собственик на тима", коментира Джиджев.


Още по темата: Ботев с нов президент
Всички новини по темата: (5)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).