Двамата нови направиха първа тренировка с Ботев под полицейска охрана
След вчерашните ексцесии, днес тренировката на Ботев отново премина под полицейска охрана. За разлика от вчера, този път само десетина фена присъстваха на заниманието. На тренировката не присъства старши-треньорът в оставка Тенчо Тенев, чието бъдеще все още не е сигурно. Италианският специалист Стефано Косим изведе "жълто-черните".
С тима започнаха подготовка двама нови футболисти от Кот'д'Ивоар - Пол и Фадел, съответно нападател и халф. От вчера в тима е и друг африкански футболист - камерунецът Алфред Мапока. Халфът Борислав Караматев все още тренира по самостоятелна програма, но върти обиколки наравно с останалите. Тренировката пропусна дългогодишният страж на "канарчетата" Лилчо Арсов.